MÖBLER / Bord / Fällbord 4647408
nr 464 7408
Fällbord
1800-tal, mahogny, höjd: 70 dia 73, (fuktskador)
Utrop:
300 kr
Såld:
1.100 kr
måndag 16 april 2007
kl 16:58:15
400 kr
700 kr
800 kr
900 kr
1.000 kr